№ 259 від 15 липня 2015 року "Про районну програму розвитку паліативної допомоги та догляду в Сарненському районі на 2015 – 2020 роки"

15 липня 2015 року                                                                                             № 259

Про районну програму розвитку паліативної

допомоги та догляду в Сарненському районі
на 2015 – 2020 роки

Відповідно до статей 8, 33 Закону України «Основи законодавства України про охорону здоров’я», статей 13, 22 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», на виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації від 09.06.2015 №294 «Про обласну програму розвитку паліативної допомоги та догляду в Рівненській області на 2015 – 2020 роки», з метою забезпечення гарантованої доступності, якості та ефективності надання паліативної допомоги:

1. Схвалити районну програму розвитку паліативної допомоги та догляду в Сарненському районі на 2015 – 2020 роки (далі – Програма), що додається.

2. Відділу охорони здоров’я районної державної адміністрації:

2.1. Подати Програму на затвердження районній раді в установленному порядку.

2.2. Інформацію про хід виконання Програми подавати:

- управлінню охорони здоров’я облдержадміністрації щороку до 10 травня та до 20 жовтня;

- районній державній адміністрації щороку до 10 травня та до 20 жовтня.

3. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації Серпенінова Р.П.

Голова адміністрації                                                                           Я.Яковчук