№ 260 від 16 липня 2015 року "Про внесення змін до розпорядження голови Сарненської райдержадміністрації від 19.09.2014 № 313 "

16 липня 2015 року                                                                              № 260

Про внесення змін до розпорядження
голови Сарненської райдержадміністрації
від 19.09.2014 № 313

Розглянувши клопотання товариства з обмеженою відповідальністю «Технобуд» від 15.07.2015 № 127, розрахунок втрат сільськогосподарського виробництва земельної ділянки, яка перебуває у власності товариства з обмеженою відповідальністю «Технобуд» для ведення особистого селянського господарства цільове призначення якої змінюється для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємствами, що пов’язані з користуванням надрами, відповідно до статті 17  Земельного кодексу України, постанови Кабінету Міністрів України від 17 листопада 1997 року № 1279 «Про розміри та Порядок визначення втрат сільськогосподарського і лісогосподарського виробництва, які підлягають відшкодуванню» та керуючись статтею 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації»:

Внести зміни до розпорядження голови Сарненської райдержадміністрації від 19 вересня 2014 року № 313 «Про затвердження  проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки товариства з обмеженою відповідальністю «Технобуд», а саме: доповнити розпорядження  пунктами 7, 8 та викласти їх в наступній редакції:

7. Затвердити розрахунок втрат сільськогосподарського виробництва земельної ділянки, яка перебуває у власності товариства з обмеженою відповідальністю «Технобуд» для ведення особистого селянського господарства цільове призначення якої змінюється для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємствами, що пов’язані з користуванням надрами на території Вирівської сільської ради Сарненського району Рівненської області на суму 6537 (Шість тисяч п’ятсот тридцять сім) гривень 20 копійок.

8. Товариству з обмеженою відповідальністю «Технобуд» відшкодувати втрати сільськогосподарського виробництва, спричинені вилученням сільськогосподарських угідь – рілля для цілей, не пов’язаних із веденням сільського господарства у відповідності до чинного законодавства.

Голова адміністрації                                                                    Я. Яковчук