№ 281 від 11 серпня 2015 року "Про виділення паливно-мастильних матеріалів з місцевого матеріально- технічного резерву для запобігання, ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2011-2015 роки"

11 серпня 2015 року                                                                                     № 281

Про виділення паливно-мастильних

матеріалів з місцевого матеріально-

технічного резерву для запобігання,

ліквідації наслідків надзвичайних

ситуацій техногенного та природного

характеру на 2011-2015 роки

В урочищі «Баньки» та «Любонька» Клесівської селищної ради виникли пожежі внаслідок загоряння торфу.

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 29.03.2001        № 308 «Про порядок створення і використання матеріальних резервів для запобігання, ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру та їх наслідків», розглянувши лист голови Клесівської селищної ради Буйного В. П. від 11.08.2015:

1. Виділити  Клесівській селищній раді з місцевого матеріально-технічного резерву для запобігання, ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2011-2015 роки 100 літрів дизельного палива.

2. Рекомендувати голові Клесівської селищної ради Буйному В. П. подати до районної державної адміністрації звіт про використання виділених паливно-мастильних матеріалів до 15.08.2015.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Голова адміністрації                                                                                    Я.Яковчук