№ 284 від 12 серпня 2015 року "Про розвиток резервного спорту в Сарненському районі "

12 серпня 2015 року                                                                                 № 284

Про розвиток резервного спорту

в Сарненському районі

Відповідно до статей 13, 22, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Закону України «Про фізичну культуру і спорт”, Указу Президента України від 28 вересня 2004 року № 1148/2004 „Про Національну доктрину розвитку фізичної культури і спорту”, на виконання протокольного рішення Організаційного комітету з підготовки та участі спортсменів України в Олімпійських, Паралімпійських і Дефлімпійських іграх, Всесвітніх універсіадах, чемпіонатах світу, Європи від 26 травня 2015 року, Програми  розвитку фізичної культури і спорту в Рівненській області на 2014 – 2016 роки, схваленої розпорядженням голови облдержадміністрації від 05 грудня 2013 року № 657  та затвердженої рішенням Рівненської обласної ради від 20 грудня 2013 року № 1092, розпорядження голови облдержадміністрації від 21 липня 2015 року № 381 «Про розвиток резервного спорту в області»:

1. Рекомендувати директорам комплексної дитячо-юнацької спортивної школи «Колос» Всеукраїнського фізкультурно–спортивного товариства “Колос” агропромислового комплексу України та дитячо-юнацької спортивної школи відділу освіти райдержадміністрації провести аналіз роботи дитячо-юнацьких спортивних шкіл в районі за 2014-2015 навчальний рік та упорядкувати до 14 вересня 2015 року мережу дитячо-юнацьких спортивних шкіл.

2. Фінансовому управлінню райдержадміністрації в районному бюджеті на 2016 рік та наступні роки передбачати кошти на утримання дитячо-юнацької спортивної школи «Колос» Всеукраїнського фізкультурно–спортивного товариства “Колос” агропромислового комплексу України та дитячо-юнацької спортивної школи відділу освіти райдержадміністрації, в межах реальних фінансових ресурсів.

3. Виконавцям про хід виконання розпорядження інформувати відділ у справах молоді і спорту райдержадміністрації щороку до 10 січня.

4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації Серпенінова Р.П.

Голова адміністрації                                                                                  Я.Яковчук