№ 296 від 19 серпня 2015 року "Про виділення паливно-мастильних матеріалів з місцевого матеріально- технічного резерву для запобігання, ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2011-2015 роки"

19 серпня 2015 року                                                                                     № 296

Про виділення паливно-мастильних

матеріалів з місцевого матеріально-

технічного резерву для запобігання,

ліквідації наслідків надзвичайних

ситуацій техногенного та природного

характеру на 2011-2015 роки

На території Люхчанської сільської ради виникла пожежа на торфовищі, яку не вдається ліквідувати внаслідок несприятливих погодних умов.

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 29.03.2001        № 308 «Про порядок створення і використання матеріальних резервів для запобігання, ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру та їх  наслідків»,  розглянувши  лист  сільського голови  с. Люхча   О. В. Сосюка від 12.08.2015 № 245:

1. Виділити  Люхчанській сільській раді з місцевого матеріально-технічного резерву для запобігання, ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2011-2015 роки 100 літрів дизельного палива.

2. Рекомендувати Люхчанському сільському голові О. В. Сосюку подати до районної державної адміністрації звіт про використання виділених паливно-мастильних матеріалів та копії підтверджуючих документів до 25.08.2015.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Голова адміністрації                                                                                    Я.Яковчук