№ 298 від 21 серпня 2015 року "Про надання дозволу на розроблення детального плану території"

21 серпня2015 року                                                                        № 298

Про надання дозволу на розроблення

детального плану території

Розглянувши заяву громадянина Хільчишина Віктора Дмитровича щодо надання дозволу на розроблення детального плану території на розміщення об’єкта реконструкції складу під склад-магазин на території Ремчицької сільської ради Сарненського району (за межами населеного пункту), відповідно до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», постанови Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 № 555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні», державних будівельних норм України ДБН Б.1.1-14:2012 «Склад та зміст детального плану території»:

1. Надати дозвіл Хільчишину Віктору Дмитровичу на розроблення детального плану території на розміщення об’єкта реконструкції складу під склад-магазин на території Ремчицької сільської ради Сарненського району (за межами населеного пункту).

2. Хільчишину В.Д. після отримання всіх висновків, проведення громадських слухань відповідно до чинного законодавства подати детальний план території на розгляд та затвердження Сарненській районній державній адміністрації.

3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації Серпенінова Р.П.

Голова адміністрації                                                      Я. Яковчук