№ 310 від 26 серпня 2015 року "Про призначення радника голови Сарненської районної державної адміністрації на громадських засадах"

голови районної державної адміністрації

26 серпня 2015 року                                                                                     № 310

Про призначення радника голови

Сарненської районної державної
адміністрації на громадських засадах

Керуючись Положенням про радника голови Сарненської районної державної адміністрації на громадських засадах, затвердженим розпорядженням голови райдержадміністрації від 20 травня 2013 року № 168:

1. Призначити радником голови Сарненської районної державної адміністрації на громадських засадах на строк повноважень голови райдержадміністрації Я. Яковчука – Ярмошевича Олександра Вікторовича – учасника бойових дій в зоні проведення АТО, капітана військової частини        А 0153 (за згодою).

2. Сектору кадрової роботи апарату райдержадміністрації видати Ярмошевичу О.В. службове посвідчення радника голови райдержадміністрації.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на керівника апарату райдержадміністрації В. Стельмаха.

Голова адміністрації                                                                     Я. Яковчук