№ 312 від 28 серпня 2015 року "Про виділення паливно-мастильних матеріалів з місцевого матеріально- технічного резерву для запобігання, ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2011-2015 роки"

28 серпня 2015 року                                                                                     № 312

Про виділення паливно-мастильних

матеріалів з місцевого матеріально-

технічного резерву для запобігання,

ліквідації наслідків надзвичайних

ситуацій техногенного та природного

характеру на 2011-2015 роки

28 серпня 2015 року за адресою м. Сарни, вул. Дачна, 21 громадянином Тиховським Ігорем Миколайовичем, був виявлений невідомий металевий предмет. При проведенні ідентифікації було встановлено, що це мінометна міна калібром 82 мм часів Другої світової війни.

Згідно Державного класифікатора надзвичайних ситуацій ДК 019:2010 ця подія відноситься до надзвичайної ситуації місцевого рівня за кодом 10270.

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 29.03.2001        № 308 «Про порядок створення і використання матеріальних резервів для запобігання, ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру та їх наслідків», доручення  заступника голови Рівненської обласної державної адміністрації від 22.11.2011 № 416/01-61/11 «Про знешкодження вибухонебезпечних предметів» та з метою знешкодження вибухонебезпечного предмету, виявленого на території району, розглянувши лист ДПРЗ-5 ГУ ДСНС України у Рівненській області від 28.08.2015 №01-277:

1. Виділити  аварійно - рятувальному загону спеціального призначенняГоловного управління ДСНС України у Рівненській області з місцевого матеріально-технічного резерву для запобігання, ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2011-2015 роки 80 літрів дизельного палива.

2. Аварійно - рятувальному загону спеціального призначенняГоловного управління ДСНС України у Рівненській області до 10.09.2015 подати до районної державної адміністрації звіт про використання виділених паливно-мастильних матеріалів та копію акту виконаних робіт по знешкодженню вибухонебезпечного предмета.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Виконуючий обов’язки

голови адміністрації                                                                              Р. Серпенінов