№ 364 від 13 жовтня 2015 року "Про створення робочих груп для закупівлі житла сім’ям загиблих військовослужбовців, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції, а також для інвалідів I - II групи з числа військовослужбовців, які брал"

13 жовтня  2015 року                                                                                      № 364

Про створення робочих груп для

закупівлі житла сімям загиблих

військовослужбовців, які брали

безпосередню участь в антитерористичній

операції, а також для інвалідів I - II

групи з числа військовослужбовців, які

брали участь у зазначеній операції, та

потребують поліпшення житлових умов

На виконання Закону України ,,Про Державний бюджет України на 2015 рік”, статей 6 і 18 Закону України ,,Про місцеві державні адміністрації”, постанови Кабінету Міністрів України від 20 травня 2015 року № 348 ,,Про затвердження Порядку та умов надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на будівництво (придбання) житла для сімей загиблих військовослужбовців, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції, а також для інвалідів І та ІІ групи з числа військовослужбовців, які брали участь у зазначеній операції, та потребують поліпшення житлових умов”, на виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації 04.08.2015 № 413 ,,Про розподіл субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на будівництво (придбання) житла для сімей загиблих військовослужбовців, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції, а також для інвалідів І та ІІ групи з числа військовослужбовців, які брали участь у зазначеній операції, та потребують поліпшення житлових умов”, рішення сесії районної ради VI скликання від 13.08.2015 № 1228 «Про внесення змін до районного бюджету на 2015 рік”, з метою забезпечення повного та ефективного використання бюджетних коштів, спрямованих на придбання житла для сімей загиблих військовослужбовців, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції, а також для інвалідів І та ІІ групи з числа військовослужбовців, які брали участь у зазначеній операції, та потребують поліпшення житлових умов:

1. Створити робочу групу щодо забезпечення підбору пропозицій із закупівлі житла для сім’ї загиблого військовослужбовця, який брав безпосередню участь в антитерористичній операції, а також для інваліда II групи з числа військовослужбовців, який брав участь у зазначеній операції, та потребують поліпшення житлових умов, у складі згідно з додатком 1.

2. Створити робочу групу щодо передачі з державної в комунальну власність міста Сарни житла для сім’ї загиблого військовослужбовця, який брав безпосередню участь в антитерористичній операції, а також для інваліда II групи з числа військовослужбовців, який брав участь у зазначеній операції та потребують поліпшення житлових умов, у складі згідно з додатком 2.

3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації згідно з розподілом функціональних обов’язків.

Голова адміністрації                                                                          Я.Яковчук

до розпорядження голови
13.10.2015 № 364

Склад

робочої групи для забезпечення підбору пропозицій із закупівлі житла сім’ї загиблого військовослужбовця, який брав безпосередню участь в антитерористичній операції, а також для інваліда II групи з числа військовослужбовців, який брав участь у зазначеній операції, та потребують поліпшення житлових умов

Серпенінов Р.П.            - заступник голови районної державної адміністрації, співголова робочої групи;

Драганчук М.М            - голова Сарненської районної ради, співголова робочої групи (за згодою);

Лохвич Л.В.                  - перший заступник начальника управління праці та соціального захисту населення  районної державної адміністрації, секретар комісії.

Члени робочої комісії:

Дриганець В.В.             - начальник управління праці та соціального захисту населення  районної державної адміністрації;

Ковтунович М.В.    - виконуюча обов’язки завідувача юридичного сектору апарату районної державної адміністрації;

Коханевич Т.М.            - начальник фінансового управління райдержадміністрації;

Томілович Г.В.             - начальник відділу з питань юридичного забезпечення роботи ради та комунальної власності виконавчого апарату районної ради (за згодою).

Керівник апарату адміністрації                                                           В.Стельмах

до розпорядження голови
13.10.2015 № 364

Склад

робочої групи щодо щодо передачі з державної в комунальну власність міста Сарни житла для сім’ї загиблого військовослужбовця, який брав безпосередню участь в антитерористичній операції, а також для інваліда II групи з числа військовослужбовців, який брав участь у зазначеній операції та потребують поліпшення житлових умов

Серпенінов Р.П.            - заступник голови районної державної адміністрації, співголова робочої комісії;

Драганчук М.М            - голова Сарненської районної ради, співголова робочої комісії (за згодою);

Члени робочої комісії:

Пінчук Ф.І.                    - начальник відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації;

Томілович Г.В.             - начальник відділу з питань юридичного забезпечення роботи ради та комунальної власності виконавчого апарату районної ради (за згодою);

Хомич В.А.                   - заступник Сарненського міського голови (за згодою);

Шостак Я.С.                 - начальник відділу юридичного забезпечення та розвитку території Сарненської  міської ради (за згодою).

Керівник апарату адміністрації                                                           В.Стельмах