№ 363 від 13 жовтня 2015 року "Про погодження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж села Клесів Клесівської селищної ради Сарненського району Рівненської області"

13 жовтня 2015 року                                                                                 363

Про погодження проекту землеустрою
щодо встановлення (зміни) меж села Клесів
Клесівської селищної ради Сарненського району
Рівненської області

Розглянувши клопотання державного підприємства «Рівненський науково-дослідний та проектний інститут землеустрою» від 07 липня 2015 року № 06/1368  про погодження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж села Клесів, проект землеустрою щодо встановлення (зміни) меж села Клесів Клесівської селищної ради Сарненського району Рівненської області та керуючись статтями 17, 173  Земельного кодексу України, статтею 46 Закону України «Про землеустрій»:

1.                Погодити проект землеустрою щодо встановлення (зміни) меж села Клесів Клесівської селищної ради   Сарненського району Рівненської області.

2.                Погодити зміни меж  села Клесів Клесівської селищної ради Сарненського району Рівненської області, включивши додатково в межі села   12,6600 га земель, згідно з додатком.

Голова адміністрації                                                                     Я. Яковчук