№ 352 від 05 жовтня 2015 року "Про внесення змін до районної цільової соціальної програми профілактики, діагностики та лікування вірусних гепатитів на період до 2016 року"

05  жовтня 2015 року                                                                                   № 352

Про внесення змін до районної цільової
соціальної програми профілактики, діагностики
та лікування вірусних гепатитів
на період до 2016 року

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 29 квітня      2013 року № 637 «Про затвердження Державної цільової соціальної програми профілактики, діагностики та лікування вірусних гепатитів на період до        2016 року»  та  розпорядження  голови  обласної  державної  адміністрації  від  05 листопада 2013 року № 587 «Про обласну цільову соціальну програму профілактики, діагностики та лікування вірусних гепатитів на період до       2016 року», у зв’язку з підвищенням цін на вироби медичного призначення та з метою покращення діагностики, лікування вірусних гепатитів, профілактики захворюваності та інвалідності:

1. Схвалити зміни до районної цільової соціальної програми профілактики, діагностики та лікування вірусних гепатитів на період до 2016 року (далі - Програма), схваленої розпорядженням голови районної державної адміністрації від 16.01.2014 № 9  та  затвердженої  рішенням  районної  ради від 28.03.2014 № 820, а саме: пункт 2  додатку до програми викласти в новій редакції, згідно додатку.

2. Відділу охорони здоров’я райдержадміністрації подати зміни до Програми на затвердження районній раді в установленому порядку.

3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації згідно розподілу функціональних обов'язків.

Голова адміністрації                                                                            Я.Яковчук