№ 367 від 19 жовтня 2015 року "Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування"

19 жовтня  2015 року                                                                                      № 367

Про затвердження проекту землеустрою
щодо відведення земельної ділянки
в постійне користування

Розглянувши клопотання  комунального підприємства «Трудівник» від 24.09.2015, проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування комунальному підприємству «Трудівник» для будівництва та обслуговування будівель закладів комунального обслуговування на території Ремчицької сільської ради Сарненського району Рівненської області, керуючись статтями 6, 13  Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статтею 50 Закону України «Про землеустрій» та відповідно до статей 17, 92, 122, 123 Земельного кодексу України:

1.      Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування комунальному підприємству «Трудівник» для будівництва та обслуговування будівель закладів комунального обслуговування за рахунок земель запасу, промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення на території Ремчицької сільської ради Сарненського району Рівненської області.

2.      Передати в постійне користування комунальному підприємству «Трудівник» земельну ділянку загальною площею 9,2588 га з кадастровим номером 5625485800:03:002:0614 для будівництва та обслуговування будівель закладів комунального обслуговування за рахунок земель запасу, промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення на території Ремчицької сільської ради Сарненського району Рівненської області.

3.      Комунальному підприємству «Трудівник» посвідчити право власності на земельну ділянку загальною площею 9,2588 га для будівництва та обслуговування будівель закладів комунального обслуговування за рахунок земель запасу, промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення на території Ремчицької сільської ради Сарненського району Рівненської області  порядку, визначеному законодавством.

4.      Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації згідно розподілу функціональних обов’язків.

Голова  адміністрації                                                                           Я.Яковчук