№ 366 від 19 жовтня 2015 року "Про Положення про Сарненський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді"

19 жовтня 2015 року                                                                                          № 366

Про Положення про Сарненський
районний центр соціальних служб
для сім’ї, дітей та молоді

Відповідно статті 17 Закону України «Про соціальну роботу з сім’ями, дітьми та молоддю», постанови Кабінету Міністрів України від 01.08.2013 №573,  враховуючи зміни затвердженні до  постанови Кабінету Міністрів України від 17.07.2015 №495 «Про внесення змін до загального положення про центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді» :

1. Затвердити  Положення  про Сарненський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді в новій редакції, що додається.

2. Визнати таким, що втратило чинність розпорядження голови районної державної адміністрації від 21.11.2013 №394 «Про Положення про Сарненський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді».

3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови районної державної адміністрації згідно з розподілом функціональних обов’язків.

Голова адміністрації                                                                     Я.Яковчук