№ 373 від 22 жовтня 2015 року "Про створення комісії для перевірки стану соціально – правового захисту дітей, які перебувають в інтернатних закладах району "

22 жовтня 2015 року                                                                                  № 373

Про створення комісії для перевірки
стану соціально – правового захисту дітей,
які перебувають в інтернатних закладах району

Відповідно до статей 16, 22 Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, на виконання листа Рівненської обласної державної адміністрації від 21.10.2015 №вих-6675/0/01-35/15:

1.Утворити комісію для перевірки стану соціально – правового захисту дітей, які перебувають в інтернатних закладах району (далі – комісія).

2. Затвердити склад комісії згідно з додатком.

3. Організаційне забезпечення діяльності комісії покласти на службу у справах дітей районної державної адміністрації. Перевірки стану соціально – правового захисту дітей, які перебувають в інтернатних закладах району, здійснити до 19 листопада 2015 року.

4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови районної державної адміністрації згідно з розподілом функціональних обов’язків.

Голова адміністрації                                                                         Я.Яковчук