№ 421 від 23 листопада 2015 року "Про внесення змін до складу інвентаризаційної комісії"

23 листопада 2015 року                                                                                № 421

Про внесення змін до

складу інвентаризаційної комісії

Керуючись статтею 6, пунктом 2 статті 17, пунктом 9 частини першої статті 39 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», у зв’язку із кадровими змінами внести зміни до складу інвентаризаційної комісії затвердженої розпорядженням голови районної державної адміністрації від 02.11.2015 № 399 «Про проведення річної інвентаризації станом на 02 листопада 2015 року», а саме:

1.     Вивести із складу комісії бувшого виконуючого обов’язки першого заступника голови районної державної адміністрації Серпенінова Руслана Петровича.

2.     Ввести до складу комісії головою комісії керівника апарату районної державної адміністрації Стельмаха Василя Мусійовича.

3.     Контроль за виконанням розпорядження покласти на керівника апарату районної державної адміністрації Стельмаха В.М.

Голова адміністрації                                                                                   Я.Яковчук