№ 411 від 13 листопада 2015 року "Про внесення змін до розпорядження голови райдержадміністрації від 19.02.2015 №58"

13 листопада 2015 року                                                                                    № 411

Про внесення змін до розпорядження
голови райдержадміністрації від 19.02.2015 №58

В зв’язку з кадровими змінами в райдержадміністрації та територіальних підрозділах центральних органів виконавчої влади внести зміни до розпорядження від 19.02.2015 №58  “Про районну координаційну раду з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильству в сім’ї та протидії торгівлі людьми”, а саме:

1.Затвердити склад районної координаційної ради з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильству в сім’ї та торгівлі людьми згідно додатку.

2.Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови районної державної адміністрації згідно з розподілом функціональних обов’язків.

Голова адміністрації                                                                     Я.Яковчук

до розпорядження голови
13 листопада 2015 року №411

Склад

районної координаційної ради з питань сім’ї,

гендерної рівності, демографічного розвитку,

запобігання насильству в сім’ї та протидії торгівлі людьми

заступник голови райдержадміністрації
 голова координаційної ради;

ЛОХВИЧ
Людмила Володимирівна

-
перший заступник начальника управління праці
та соціального захисту населення Сарненської
заступник голови координаційної ради
СКУЛОВЕЦЬ
Оксана Григорівна

директор Сарненського районного центру соціальних

служб для сім’ї, дітей та молоді

секретар координаційної ради

Члени координаційної ради:

АБРАМЧУК
Ігор Іванович

-

начальник сектору у складі відділу Сарненського відділу поліції;

ГАВРИЛЮК
Ростислав Богданович
-

начальник служби у справах дітей райдержадміністрації

ДУДАРИК
Олена Іванівна
-

заступник головного лікаря КЗ «Сарненської центральної районної лікарні» з питань охорони материнства і дитинства

МЕЛЬНИК
Надія Миколаївна

-
директор КЗ «Чудельська спеціалізована ЗОШ-інтернат №1»Сарненського району Рівненської обласної ради ;(за згодою)
МІХНОВЕЦЬ
Андрій Анатолійович
-

офіцер мобілізаційного відділення Сарненського військового комісаріату;

ПАРАНИЦЯ
Віталій Анатолійович
-

приватний підприємець, член громадської організації «Спілка підприємців Сарненщини» (за згодою)

ПАЦЬОЛА
Віктор Ілларіонович

директор Сарненського районного центру зайнятості ;

ПРОЗАПАС
Алла Володимирівна
-

начальник Сарненського районного відділу управління Державної міграційної служби України в Рівненській області