№ 410 від 12 листопада 2015 року "Про направлення громадян на альтернативну (невійськову) службу"

12 листопада 2015 року                                                                                    № 410

Про  направлення громадян на

альтернативну (невійськову) службу

Відповідно до статей 6,  41 Закону України  «Про місцеві державні адміністрації», Закону України «Про альтернативну (невійськову) службу»,  постанови Кабінету Міністрів України від 10 листопада 1999 р. № 2066  «Про затвердження нормативно-правових актів щодо застосування Закону України «Про альтернативну (невійськову) службу» (зі змінами), :

1. Направити для проходження альтернативної  (невійськової)  служби  строком 27 місяців громадян:

1) Мартинюка Ігоря Вікторовича, 30 червня  1994 року народження, освіта середня, призовника Сарненського районного військового комісаріату, члена Церкви Християн віри Євангельської П’ятидесятників с. Карпилівка на комунальне підприємство «Трудівник».

Домашня адреса:     Сарненський р-н, с. Карпилівка, вул. Жовтнева, 1-а.

Строк служби визначити з  23  листопада 2015 року по 22 лютого 2018 року.

2) Телетьона Павла Павловича, 21 жовтня 1995 року народження, освіта середня - спеціальна, призовника  Сарненського районного військового комісаріату, члена Церкви Євангельських Християн П’ятидесятників с. Велике Вербче на комунальне підприємство «Клесівводоканал».

Домашня адреса:  Сарненський р-н, с. Велике Вербче, вул. Садова, 1.

Строк служби визначити з 23  листопада 2015 року по 22  лютого 2018 року.

2. Рекомендувати керівникам  підприємств,  на  яких  громадяни  Мартинюк І.В., Телетьон П.П. проходитимуть  альтернативну (невійськову) службу укласти строкові трудові договори на період служби, зробити відповідні записи у трудових книжках, забезпечити роботою і протягом п’яти календарних днів письмово повідомити про це управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації та надати корінець направлення.

3. Управлінню праці та соціального захисту населення райдержадміністрації впродовж п’яти календарних днів рішення про направлення на альтернативну службу видати заявникам та надіслати у районний військовий комісаріат.

4. Контроль за виконанням роз                                                                                  порядження покласти на заступника голови райдержадміністрації  згідно розподілу функціональних обов’язків.

Голова  адміністрації                                                                              Я. Яковчук