№ 409 від 12 листопада 2015 року "Про районну Програму щодо проведення робіт з інформування населення стосовно порядку оформлення та отримання житлових субсидій на 2015 рік"

12листопада 2015 року                                                                                № 409

Про районну Програму щодо
проведення робіт з інформування
населення стосовно порядку
оформлення та отримання
житлових субсидій на 2015 рік

Відповідно до розпорядження голови районної державної адміністрації від 05.07.2013 № 237 «Про Програму зайнятості населення Сарненського району на період до 2017 року», розпорядження голови районної державної адміністрації від 27.04.2015 № 147 «Про організацію роботи з надання населенню житлових субсидій за удосконаленим порядком у Сарненському районі», розпорядження голови обласної державної адміністрації від 09.04.2015 № 175 «Про організацію роботи з надання населенню житлових субсидій за удосконаленим порядком», статті 31 Закону України «Про зайнятість населення», статті 7 Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття»,  Порядку організації громадських та інших робіт тимчасового характеру, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20.03.2013 № 175, з метою забезпечення тимчасової зайнятості населення, передусім осіб, зареєстрованих як безробітні, керуючись статтями 23,24 та 41  Закону України «Про місцеві державні адміністрації»:

1. Схвалити районну Програму щодо проведення робіт з інформування населення стосовно порядку оформлення та отримання житлових субсидій на 2015 рік (далі Програма), згідно додатку.

2. Виконавцям забезпечити виконання заходів передбачених програмою.

3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на  заступника голови райдержадміністрації  згідно розподілу функціональних повноважень.

Голова адміністрації                                                                                   Я. Яковчук