№ 407 від 10 листопада 2015 року "Про перерозподіл субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проведення виборiв депутатiв місцевих рад та сiльських, селищних, мiських голів на 2015 рік"

10 листопада 2015 року                                                                       № 407

Відповідно до постанов Центральної виборчої комісії від 03.11.2015р. №522 “Про затвердження середніх норм видатків територіальних та дільничних виборчих комісій на підготовку та проведення повторного голосування з виборів депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів 15 листопада 2015 року”, від 03.11.2015р. №524 “Про  Роз’яснення щодо окремих питань організації підготовки та проведення повторного голосування з виборів депутатів сільських, селищних рад, сільських, селищних, міських голів та старост сіл,селищ”, постанов Тутовицької сільської виборчої комісії №08497 Сарненського району, Рівненської області від 29 жовтня 2015 року  № 9 та 10 щодо призначення повторного голосування сільських депутатiв, пункту 3 рішення Сарненської районної ради від 22.01.2015 №1094 “Про районний бюджет на 2015 рік” :

1.     Здійснити перерозподіл бюджетних призначень, які фінансуються за

рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проведення виборів депутатів місцевих рад, сільських,селищних, міських голів згідно з додатком 1, додатком 2.

2. Враховуючи звернення головного розпорядника коштів – районної ради, здійснити перерозподіл бюджетних призначень, які фінансуються за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проведення виборів депутатів місцевих рад, сільських,селищних, міських голів за тимчасовою класифікацією видатків місцевих бюджетів та економічною класифікацією в межах їх загального обсягу.

3. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Голова адміністрації                                                                                 Я.Яковчук