№ 406 від 09 листопада 2015 року "Про затвердження актів про встановлення розмірів збитків, заподіяних внаслідок будівництва ПЛ 750 кВ Рівненська АЕС – Київська на території Сарненського району Рівненської області"

09 листопада 2015 року                                                                                   № 406

Про затвердження актів про встановлення
розмірів збитків, заподіяних внаслідок
будівництва ПЛ 750 кВ Рівненська АЕС –
Київська на території Сарненського району
Рівненської області

За результатами роботи комісії по визначенню розмірів збитків, заподіяних внаслідок будівництва ПЛ 750 кВ Рівненська АЕС – Київська на території Сарненського району Рівненської області, утвореної розпорядженням голови Сарненської районної державної адміністрації від 29 липня 2014 року №236«Про створення комісії з визначення та відшкодування розмірів збитків власникам землі та землекористувачам» із змінами внесеними розпорядженням голови адміністрації від 28 липня 2015 року № 265, керуючись пунктом 2 Порядку визначення та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 19 квітня 1993 року №284, статтею 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації»:

1. Затвердити акти про встановлення розмірів збитків, заподіяних внаслідок будівництва ПЛ 750 кВ Рівненська АЕС – Київська на території Сарненського району Рівненської області, що додаються.

2. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації згідно розподілу функціональних обов’язків.

Голова адміністрації                                                                     Я. Яковчук