№ 472 від 09 грудня 2015 року "Про позаштатну постійно діючу військово-лікарську комісію"

09 грудня 2015 року                                                                                               № 472

Про позаштатну постійно діючу військово-лікарську комісію

На виконання вимог пунктів 2.6.3 та 2.10.1 розділу 1 Положення про військово-лікарську експертизу, затвердженого наказом Міністерства оборони України від 14.08.2008 № 402 (зі змінами) зареєстрованого в Міністерстві юстиції України за № 1109/15800  17 листопада 2008 року:

1. Створити на базі Сарненського районного військового комісаріату позаштатну постійно діючу військово-лікарську комісію та затвердити її склад згідно додатку.

2. Головному лікарю комунального закладу “Сарненської центральної районної лікарні” Сарненської районної ради, головному лікарю комунального закладу “Сарненський районний центр первинної медико-санітарної допомоги”, головному лікарю комунального закладу “Сарненської стоматологічної поліклініки”, головному лікарю комунального закладу “Обласна психіатрична лікарня село Орлівка”, для проведення якісного медичного огляду військовозобов’язаних, резервістів (кандидатів у резервісти), кандидатів на військову службу за контрактом та на вступ до вищих військових навчальних закладів з числа військовозобов’язаних та призовників, забезпечити роботу лікарів спеціалістів, які входять до складу позаштатної постійно діючої військово-лікарської комісії.

3.   Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації згідно розподілу функціональних обов’язків.

Голова адміністрації                                                                                       Я. Яковчук

до розпорядження голови

09 грудня 2015 року № 472

позаштатної постійно діючої військово-лікарської комісії