10 грудня 2015 року                                                                       № 473

Відповідно до листа управління праці та соціального захисту населення Сарненської районної державної адміністрації від 08 грудня 2015 року             № 01/5-08-4362 щодо перерозподілу коштів  субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на надання пільг та житлових субсидій населенню на придбання твердого та рідкого  пічного побутового палива і скрапленого газу на 2015 рік та раціональним використанням виділених коштів, пункту 3 рішення Сарненської районної ради від 22.01.2015 №1094 “Про районний бюджет на 2015 рік” :

1. Здійснити перерозподіл субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на надання пільг та житлових субсидій населенню на придбання твердого та рідкого  пічного побутового палива і скрапленого газу на 2015 рік за тимчасовою класифікацією видатків місцевих бюджетів в межах її загального обсягу згідно з додатком

2. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Голова адміністрації                                                                                 Я.Яковчук