№ 474 від 10 грудня 2015 року "Про Програму розвитку водного господарства Сарненського району на період до 2021 року"

10 грудня 2015 року                                                                                          № 474

Про Програму розвитку
водного господарства
Сарненського району
на період до 2021 року

Відповідно до статей 2,13,21 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», на виконання Закону України «Про затвердження загальнодержавної цільової Програми розвитку  водного господарства та екологічного оздоровлення басейну річки Дніпро на період до 2021 року», з метою збереження і відтворення водних ресурсів, відновлення ролі меліорованих земель у продовольчому та ресурсному забезпеченні держави, запобігання та ліквідації наслідків шкідливої дії води у районі:

1. Схвалити Програму розвитку  водного господарства   Сарненського району на період до 2021 року ( далі Програма) згідно з додатком.

2. Сарненському  управлінню водного господарства подати Програму на затвердження районній раді в установленому порядку.

3. Фінансовому  управлінню районної державної адміністрації  в районному бюджеті на відповідні роки передбачати в межах наявних фінансових ресурсів видатки на реалізацію заходів Програми.

4. Рекомендувати міському, селищним, сільським головам розробити відповідні Програми місцевого значення.

5. Сарненському управлінню водного господарства, інформацію про хід виконання Програми подавати райдержадміністрації  до 1 лютого щороку.

6. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови районної державної адміністрації відповідно до розподілу функціональних обов’язків.

Голова  адміністрації                                                                            Я.Яковчук