№ 475 від 11 грудня 2015 року "Про виділення паливно-мастильних матеріалів з місцевого матеріально - технічного резерву для запобігання, ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2011-2015 роки"

11 грудня 2015 року                                                                                    № 475

Про виділення паливно-мастильних

матеріалів з місцевого  матеріально -

технічного резерву для запобігання,

ліквідації наслідків надзвичайних

ситуацій техногенного та природного

характеру на 2011-2015 роки

11.12.2015 о 15 год. 30 хв. диспетчер ДПРЧ-8 отримав повідомлення від громадянина  Усачика Анатолія Володимировича, що під час проведення земляних робіт на власному  подвір’ї  за  адресою  м. Сарни вул. Тичини, 29  ним було виявлено металеві предмети схожі на мінометні міни, при проведенні ідентифікації встановлено, що це 2 мінометні міни калібром 120 мм часів Другої світової війни. Згідно Державного класифікатора надзвичайних ситуацій ДК 019:2010    дана подія відноситься до надзвичайної ситуації місцевого рівня (код надзвичайної ситуації  10270 надзвичайні ситуації внаслідок пожежі, вибуху (можливості вибуху) виявлених вибухонебезпечних предметів (застарілих боєприпасів).

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів  України від 29.03.2001        № 308 «Про порядок створення і використання матеріальних резервів для запобігання, ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру та їх наслідків», доручення   заступника голови Рівненської обласної державної адміністрації від 22.11.2011 № 416/01-61/11 «Про знешкодження вибухонебезпечних предметів» та з метою знешкодження вибухонебезпечного предмету, виявленого на території району, розглянувши лист 5 Державного пожежно-рятувального загону Головного Управління служби надзвичайних ситуацій України у Рівненській області від 11.12.2015 №02-389:

1. Виділити  аварійно - рятувальному загону спеціального призначенняГоловного управління Державної служби надзвичайних ситуацій  України у Рівненській області з місцевого матеріально-технічного резерву для запобігання, ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2011-2015 роки 60 літрів пального марки А-95.

2. Аварійно - рятувальному загону спеціального призначенняГоловного управління Державної служби надзвичайних ситуацій  України у Рівненській області до 21.12.2015 подати до районної державної адміністрації звіт про використання виділених паливно-мастильних матеріалів та копію акту виконаних робіт по знешкодженню вибухонебезпечного предмета.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Голова адміністрації                                                                              Я.Яковчук