№ 369 від 20 жовтня 2015 року "Про внесення змін до розпорядження голови районної державної адміністрації від 03.01.2013 №4 «Про упорядкування структури та штатних розписів закладів охорони здоров’я району, інформаційного-аналітичного центру, централізо"

20 жовтня 2015 року                                                                                           № 369

Про внесення змін  до розпорядження голови районної державної адміністрації від 03.01.2013 №4 «Про упорядкування структури та штатних розписів закладів охорони здоров’я району, інформаційного-аналітичного центру, централізованої бухгалтерії відділу охорони здоров’я  районної державної адміністрації»

Відповідно до наказів Міністерства охорони здоров’я України від 23.02.2000 № 33 «Про штатні нормативи та типові штати закладів охорони здоров’я», від 30.08.2010 № 735 «Про затвердження примірних етапів реформування первинного та вторинного рівнів надання медичної допомоги», наказу управління охорони здоров’я Рівненської обласної державної адміністрації від 07.10.2015 № 312 «Про планування профілактичних щеплень на 2016 рік», з метою забезпечення контролю за санепідрежимом та індивідуальної профілактики, і виявлення інфекційних, неінфекційних захворювань:

1. Внести зміни до розпорядження голови райдержадміністрації від 03.01.2013 №4 «Про упорядкування структури та штатних розписів закладів охорони здоров’я району, інформаційного-аналітичного центру, централізованої бухгалтерії відділу охорони здоров’я районної державної адміністрації», а саме викласти додаток 1 до розпорядження в новій редакції, що додається.

2. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови районної державної адміністрації відповідно до розподілу функціональних обов’язків.

Голова адміністрації                                                                           Я.Яковчук

до розпорядження голови

районної державної адміністрації

20 жовтня 2015 року

№  369

Гранична штатна чисельність районних комунальних закладів охорони здоров’я,  централізованої бухгалтерії та інформаційно-аналітичного центру відділу охорони здоров’я районної державної адміністрації

станом на 20 жовтня 2015 року

Назва  установи
К-сть штатних одиниць
1
КЗ «Сарненська  ЦРЛ»

2
КЗ «Степанcька РЛ»
3
КЗ «Клесівська РЛ»
4
КЗ «Сарненська РСП»
45,0
5
КЗ «Сарненський районний ЦПМСД»
6

Централізована  бухгалтерія  відділу  охорони  здоров’я районної державної адміністрації

3,0
7

Інформаційно-аналітичний  центр  відділу охорони  здоров’я районної державної адміністрації

13,0

Всього:
8

ДЗ «Вузлова лікарня станції Сарни ДТГО «Львівська залізниця»

РАЗОМ:

А саме:
1. Вивести:
- із штатного розпису КЗ «Степанська РЛ»:
- 0,5 шт.од. завідувача поліклініки.

2. Ввести в штатний розпис КЗ «Сарненський районний ЦПМСД»:

- 0,5 шт.од. лікаря-інфекціоніста.

Керівник апарату адміністрації                                                       В.Стельмах