- Інструкція з діловодства
- Адміністративно-територіальний розподіл
- Районний бюджет
- Регуляторна діяльність
- Захист прав споживачів
- Відділ цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації та організації діяльності ЦНАП
- Внутрішній аудит
- Доступ до публічної інформації
- Державна служба
- Громадська рада
- Положення про Громадську раду при Сарненській районній державній адміністрації
- Структура громадської ради
- Нормативні документи, що регламентують діяльність громадської ради
- Протоколи засідань громадської ради
- Рішення громадської ради
- Щорічний звіт про роботу громадської ради
- Новини та оголошення
- Про затвердження складу громадської ради при Сарненській райдержадміністрації
- Громадське обговорення
- Звернення громадян
- Конкурс
- Запобігання проявам корупції
- Реєстр виборців
- Державні закупівлі
- Служба у справах дітей
- Управління освіти, культури, охорони здоров’я та спорту
- Соціальний захист
- Архівний відділ
- Соціальне страхування
- Податкова політика
- Протидія домашньому насильству
- Вакансії
- Очищення влади
- Інвестиційний атлас надрокористувача
- Правові консультації
- Протидія торгівлі людьми
- Публічний звіт
- Реєстр наборів відкритих даних, що перебувають у Сарненській райдержадміністрації
- Статистика
- Гід з державних послуг
Говорили про попередження насильства серед молоді
Добавлено Адміністратор Пн, 28/12/2015 - 17:00
24 грудня 2015 року в приміщенні районної бібліотеки відбулося два цікавих заходи. Впродовж дня учні та студенти міста мали можливість відвідати виставку, що мандрувала по області з району в район, малюнків та фоторобіт «Любов та дружба без насилля», яку на запрошення Сарненського РЦ СССДМ, до нас привезла Оксана Салівончик, представниця Рівненського обласного об’єднання громадян Центр підтримки громадських ініціатив «Чайка».
Проект впроваджувався протягом року в рамках програми Українського жіночого фонду з попередження насильства серед молоді. В результаті опитування учнів 6-9 класів Рівненщини, проведеного у вересні 2014 року, виявлено, що 100% учасників не усвідомлюють, що лайка, образа, штурхання, знищення та пошкодження особистих речей, ігнорування є проявами насильства. Половина дітей вважає насильством лише побиття чи зґвалтування. Тому серед дітей та підлітків необхідно системно проводити просвітницьку роботу з роз’яснення, що таке насильство, його види та прояви, як протидіяти насильству, куди звертатися у випадку насильницьких дій, як поводитися, щоб вирішити конфлікт без бійки.
Жертви зазнають насильства від членів родини, невідомих осіб, партнера чи людини, яку вважали своїм другом. Окрім того, однією з причин існування насильства над дівчатами та жінками є засилля стереотипів та їхня правова неосвіченість. Жертви найчастіше не усвідомлюють своїх людських прав, не звертаються за допомогою. В результаті потрапляють у замкнене коло, з якого дуже важко вирватися.
Серед представлених робіт, студенти впізнавали знайомі фото, адже деякі з них розміщенні на 6 сіті-лайтах в м. Рівне. В цілому до виставки увійшло близько 100 робіт з числа учнівської та студентської молоді Рівненщини, 8 з них переможці, які були відзначені цінними призами та подарунками. На жаль, Сарненський район не прийняв участі у данному проекті, хоча має багато талановитих та обдарованих дітей.
Щоб зібрати творчу та креативну молодь нашого району та в подальшому сприяти розвитку талантів, Оксана Скуловець, директор Сарненського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, ініціювала засідання «круглого столу», участь в якому прийняли представники місцевої влади, зокрема Віталій Колядко, депутат районної ради, Інна Сич, начальник відділу у справах молоді і спорту Сарненської райдержадміністрації, Галина Набухотна, головний спеціаліст виконавчого комітету Сарненської міської ради, а також майстри своєї справи, які вправно володіють фотооб’єктивом та відеокамерою – це Вадим Гоголь, Віталій Хомич, Сергій Іванницький, Олександр Іванюк, Катерина Колковець, Василь Сосюк, журналіст і радіоведучий, Юрій Прозапас та Тарас Мельников.
На обговорення підняли питання актуальності висвітлення соціальної проблематики серед молоді в ЗМІ для пропаганди здорового способу життя з допомогою зйомки соціальної реклами та відеороликів, необхідність створення «Школи журналістики» та розробка проекту на 2017 рік «Телебачення нашого міста».
Окрім того, Інною Сич, було озвучено проект районної програми підтримки молоді Сарненщини на 2016-2020 роки та закликала учасників «круглого столу» долучитись з пропозиціями для включення заходів у Програму, з метою всебічної підтримки формування й розвитку активної громадської позиції та національно-патріотичної свідомості молоді, забезпечувати учать молоді у формуванні та реалізації державної молодіжної політики.
Вже в січні 2016 року творча-ініціативна група, яка зібралась на «круглому столі» відвідає телестудію «Рівне 1», щоб познайомитись з роботою телебачення наочно, а на початку лютого збереться на друге засідання, щодо організації виставок, участі у конкурсах та підготовці до заходів за визначеною тематикою, озвучення ідей щодо запропонованих проектів.
До участі запрошується молодь району, яка має бажання реалізовувати себе у творчій діяльності, навчитись та попрактикуватись у журналістській справі, проявити свої лідерські здібності.
Взаємодія та узгоджена тісна співпраця влади, громадських організацій, молодих активістів стане міцним фундаментом для розвитку рідного краю, а саме допоможе розв’язати проблемні питання в галузі молодіжної політики, сприятиме підтримці самореалізації молоді, формуванню загальнолюдських життєвих принципів.
»
- Запис користувача: Адміністратор
- Login to post comments