Розпочато цикл заходів, присвячених 25-ій річниці аварії на ЧАЕС

На виконання Указу Президента України від 11 жовтня 2010 року № 937/2010 «Про заходи, пов’язані з 25-ми роковинами Чорнобильської катастрофи», розпорядження голови обласної державної адміністрації від 10.11.2010 № 501 «Про підготовку та проведення заходів, пов’язаних із 25-ми роковинами Чорнобильської катастрофи» розпорядженням голови районної державної адміністрації від 16 грудня 2010 року № 628 затверджено План районних заходів, пов’язаних із 25-ми роковинами Чорнобильської катастрофи.
     Одними із запланованих заходів є проведення зустрічей керівництва райдержадміністрації, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, працівників служб, які надають медичні, комунальні та інші послуги з учасниками ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС та різними категоріями потерпілих громадян з метою виявлення соціальних проблем та визначення шляхів їх розв’язання.  На минулому тижні за участю заступника голови райдержадміністрації Тетяни Сухаревої пройшло вже дві таких зустрічі: 12 квітня в Клесівській та 13 квітня в Степанській селищних радах. Ще одну зустрічі заплановано провести 19 квітня в Сарненському районному Будинку дітей та молоді.
     Окрім того, в районі заплановано проведення низки тематичних заходів в рамках культурно-дозвіллєвих комплексів місцевих рад. Так, першими стартували учасники культурно-дозвіллєвого комплексу Ремчицької сільської ради, провівши нещодавно вечір-реквієм, присвячений 25-им роковинам страшної аварії на Чорнобильській АЕС. Присутніми на заході були Ремчицький сільський голова Леонід Долід, начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації Інна Сич, вчителі та учні місцевих загальноосвітніх навчальних закладів, ліквідатори та різні категорії потерпілих громадян, що проживають на території Ремчицької сільської ради. Щирі слова вдячності лунали лунали на адресу героїв-ліквідаторів від учнів місцевих загальноосвітніх навчальних закладів, молодь дякувала їм за мужність та героїзм, проявлений в нерівному бою з „мирним атомом”, а учасники ліквідації наслідків аварії зі сльозами на очах ділилися спогадами про минуле.
     В рамках заходу сільський голова Леонід Долід спільно з начальником відділу у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації Інною Сич вручили діткам, що мають інвалідність пов’язану з наслідками Чорнобильської катастрофи подарунки від місії «Братерство без кордонів». Для героїв-ліквідаторів подарунки підготувала сільська рада.
     По закінченню заходу усі присутні вшанували загиблих внаслідок Чорнобильської катастрофи хвилиною мовчання.

Сектор з питань внутрішньої політики
та зв’язків з громадськістю
апарату райдержадміністрації