№ 9 від 19 січня 2016 року "Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування"

19 січня  2016 року                                                                                              № 9

Про надання дозволу на розроблення
проекту землеустрою щодо відведення
земельної ділянки в постійне користування

Розглянувши клопотання  Свято – Єкатеринівської парафії Сарненської єпархії Української Православної церкви с. Катеринівка Сарненського району від 22.12.2015, відповідно до пункту 7 статті 13 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статті 50  Закону України «Про землеустрій» і статей 17, 122, 123  Земельного кодексу України:

1.                     Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування Свято – Єкатеринівській парафії Сарненської єпархії Української Православної церкви с. Катеринівка Сарненського району орієнтовною площею 0,1904 га для будівництва та обслуговування будівель громадських та релігійних організацій   за рахунок земель, що за ними обліковуються та земель запасу промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення на території Немовицької сільської ради Сарненського району Рівненської області.

2.                     Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації згідно розподілу функціональних обов’язків.

Голова адміністрації                                                                             Я.Яковчук