№ 26 від 04 лютого 2016 року "Про проведення профілактичних медичних оглядів працівників сільського господарства, працюючих з шкідливими умовами праці у 2016 році"

головирайонноїдержавноїадміністрації

04 лютого 2016 року                                                                             №26

Про проведення профілактичних медичних
оглядів працівників сільського господарства,

працюючих з шкідливими умовами праці у 2016 році

На виконання статті 26 Закону України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення» та з метою раннього виявлення захворювань, профілактики ускладнень, вчасного лікування працюючих з шкідливими умовами праці.
          1. Затвердити план-графік проведення профілактичних медичних оглядів працівників сільського господарства, працюючих з шкідливими умовами праці у 2016 році, згідно додатку.

2.Начальнику управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Боротюку П.М., та рекомендувати керівникам сільськогосподарських підприємств:

2.1. Забезпечити явку працівників, які підлягають профілактичним медичним оглядам,  згідно затвердженого плану-графіку проведення профілактичних медичних оглядів працівників сільського господарства, працюючих з шкідливими умовами праці у 2016 році.

2.2. Попередити працівників про те, що особи, які без поважних причин не пройшли у встановлений термін обов’язковий медичний огляд у повному обсязі, відстороняються від роботи і можуть бути притягнуті до дисциплінарної відповідальності та не допускати до роботи працівників, яким за медичним висновком така робота протипоказана за станом здоров`я.

3.Головному лікарю Комунального закладу «Сарненська центральна районна лікарня» Сарненської  районної ради Іванюку В.П.:

3.1. Створити комісію по проведенню медичних оглядів працівників сільського господарства, працюючих з шкідливими умовами праці у 2016 році.

3.2. Забезпечити якісне проведення профілактичних медичних  оглядів з одночасним наданням  висновку про професійну придатність працівників та оздоровленням хворих.

3.3. Кожні 15 днів подавати інформацію про хід профілактичних медичних оглядів до райдержадміністрації та Сарненського міжрайонного управління Головного управління Держсанепідемслужби у Рівненській області.
         4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови адміністрації згідно розподілу функціональних обов’язків.

Голова адміністрації                                       Я.  Яковчук

8.

ТОВ «РАВ»
19.02.2016