№ 84 від 10 березня 2016 року "Про регіональну програму розвитку земельних відносин у Сарненському районі на 2016 – 2020 роки"

10 березня  2016 року                                                                                        № 84

Про регіональну програму
розвитку земельних відносин
у Сарненському районі
на 2016 – 2020 роки

Відповідно до Земельного кодексу України, Бюджетного кодексу України, Законів України «Про державне прогнозування та розроблення програм економічного і соціального розвитку України», «Про місцеві державні адміністрації», «Про землеустрій», «Про охорону земель», «Про оцінку земель», «Про Державний земельний кадастр», Указу Президента України від 12.01.2015 №5/2015 «Про Стратегію сталого розвитку «Україна – 2020», постанови Кабінету Міністрів України від 06.08.2014 № 385 «Про затвердження Державної стратегії регіонального розвитку на період до 2020 року», на виконання  розпорядження голови Рівненської обласної державної адміністрації від 03.02.2016 №35 «Про регіональну програму розвитку земельних відносин у Рівненській області на 2016-2020 роки», з метою подальшого вдосконалення і розвитку державного управління земельними ресурсами та землекористуванням, планування сталого розвитку територій та проведення комплексного державного землеустрою:

1. Схвалити регіональну програму розвитку земельних відносин у Сарненському районі на 2016-2020 роки (далі Програма), згідно додатку.

2. Управлінню Держгeокадастру у Сарненському районі Рівненської області:

2.1 Подати Програму районній раді на затвердження в установленому порядку;

2.2 Інформувати Сарненську районну державну адміністрацію про хід виконання Програми щороку до 10 січня.

3. Фінансовому управлінню райдержадміністрації при формуванні районного бюджету на відповідні роки передбачити кошти для реалізації Програми в межах наявних фінансових ресурсів.

4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації згідно розподілу функціональних обовязків.

Голова адміністрації                                                               Я.Яковчук