14березня  2016 року                                                                                      № 86

Про внесення змін до розпорядження
голови Сарненської райдержадміністрації
від 29.07.2014 № 236 «Про створення комісії
з визначення та відшкодування розмірів
збитків власникам землі та землекористувачам»

У зв’язку із кадровими змінами в райдержадміністрації та з метою забезпечення ефективної роботи комісії з визначення та відшкодування розмірів збитків власникам землі та землекористувачам, керуючись статтею 39 Закону України «Про місцеві державні адміністрації» :

1. Внести зміни до розпорядження голови Сарненської районної державної адміністрації від 29 липня 2014 року № 236 «Про створення комісії з визначення та відшкодування розмірів збитків власникам землі та землекористувачам», а саме затвердити склад комісії з визначення та відшкодування розмірів збитків власникам землі та землекористувачам у новій редакції згідно з додатком.

2. Визнати таким, що втратило чинність розпорядження голови райдержадміністрації від 28 липня 2015 року № 265 «Про внесення змін до розпорядження голови Сарненської райдержадміністрації від 29.07.2014 №236 «Про створення комісії з визначення та відшкодування розмірів  збитків власникам землі та землекористувачам»

3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації згідно розподілу функціональних обов’язків.

Голова адміністрації                                                                            Я.Яковчук

Додаток до розпорядження
голови райдержадміністрації

14 березня 2016 року № 86

Склад

Стельмах В.М.
керівник апарату райдержадміністрації, голова комісії;

Губеня Р.М.

завідувач  юридичного сектору апарату райдержадміністрації, секретар комісії;

Члени комісії:

Боротюк П.М.
начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації;

Зашко Н.П.

начальник Сарненської ОДПІ Головного управління ДФС у Рівненській області.

Зінчик Р.М.

начальник Управління Держгеокадастру у Сарненському районі Рівненської області;

Радько О.А.

виконуюча обов’язки начальник фінансового управління райдержадміністрації;

Пінчук Ф.І.

начальник відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації.

Примітка: до складу комісії також включаються власники землі або землекористувачі (орендарі), яким заподіяні збитки, представники підприємств, установ, організацій та громадяни, які будуть їх відшкодовувати, а також, представники відповідних сільських, селищних та міської рад, на території яких знаходяться земельні ділянки.

Керівник апарату адміністрації                                                       В.Стельмах