№ 82 від 09 березня 2016 року "Про затвердження Положення про відділ ведення Державного реєстру виборців апарату райдержадміністрації"

09 березня 2016 року                                                                          № 82

Про затвердження Положення
про відділ ведення Державного

реєстру виборців  апарату

райдержадміністрації

Відповідно до Закону України "Про місцеві державні адміністрації", постанови Центральної виборчої комісії  від  26 лютого 2016 року № 58 "Питання діяльності органу (відділу) ведення Державного реєстру виборців та регіонального органу (відділу) адміністрування Державного реєстру виборців":

1. Затвердити Положення про відділ ведення Державного реєстру виборців апарату Сарненської  районної державної адміністрації, згідно додатку.

2. Визнати таким, що втратило чинність  розпорядження голови  райдержадміністрації від 23 липня 2007 року № 285 "Про затвердження Положення про відділ ведення Державного реєстру виборців апарату Сарненської  районної державної адміністрації".

3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на керівника апарату райдержадміністрації Стельмаха В.М.

Голова адміністрації                                                                     Я.Яковчук