№ 80 від 04 березня 2016 року "Про проведення у 2016 році щорічної оцінки виконання державними службовцями райдержадміністрації покладених на них обов'язків і завдань "

04 березня 2016 року                                                                                № 80

Про  проведення у 2016 році щорічної
оцінки виконання державними
службовцями райдержадміністрації
покладених  на них  обов'язків і завдань

Відповідно до Положення про проведення атестації державних службовців, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України                від 28 грудня  2000 року №1922, із змінами, Загального порядку проведення щорічної оцінки виконання державними службовцями покладених на них обов'язків і завдань, затвердженого  наказом  Головного  управління державної служби України від 31 жовтня 2003 року №122 та зареєстрованого в Міністерствіюстиції України 19 листопада 2003 року за № 1063/8384, із змінами, Порядку проведення щорічної оцінки виконання державними службовцямирайдержадміністрації покладених на них обов'язків і завдань, затвердженого розпорядженнямголови райдержадміністрації від 28.12.2009    № 263-к,  на виконання розпорядженняголови обласної державної адміністраціївід 24 лютого 2016 року № 89:

1. Провести в районній державній адміністрації з 21березня по 29 квітня 2016 року щорічну оцінку виконання державними службовцями покладених на них обов'язків і завдань за підсумками 2015 року.

2. Внести до порядку проведення щорічної оцінки виконання державними службовцями райдержадміністрації покладених на них обов'язків і завдань (далі - Порядок), затвердженого розпорядженням голови райдержадміністрації від 28.12.2009  № 263-к, такі зміни:

у тексті Порядку слова «керівника апарату райдержадміністрації та його заступника» замінити словами «керівника апарату райдержадміністрації»;

пункт 1.6 доповнити такими словами: «, якщо не встановлений інший період».

2. Затвердити список державних службовців апарату районної державної адміністрації, керівників структурних підрозділів районної державної адміністрації, які підлягають оцінці та графік проведення співбесіди з державними службовцями, робота яких оцінюється згідно додатку.

3. Керівникам структурних підрозділіврайонної державної адміністрації:

3.1. Провести щорічну оцінку виконання державними службовцями покладених на них обов’язків і завдань в очолюваних структурних підрозділах у термін, визначений пунктом 1 цього розпорядження.

3.2. Про результати проведення щорічної оцінки виконання державними службовцями структурних підрозділів райдержадміністрації покладених  на них  обов'язків і завдань інформувати сектор кадрової роботи районної державної адміністрації до 05 травня 2016 року.

4. Сектору кадрової роботи апарату районної державної адміністрації про стан виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації від    24 лютого 2016 року № 89 «Про проведення у 2016 році щорічної оцінки виконання державними службовцями місцевих державних адміністрацій покладених на них обов’язків і завдань» інформувати облдержадміністрацію до 10 травня 2016 року.

5. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови районної державної адміністрації від 17 січня 2015 року № 12 «Про проведення у        2015 році щорічної оцінки виконання державними службовцями райдержадміністрації покладених  на них  обов'язків і завдань».

6. Контроль за виконанням розпорядження покласти на керівника апарату райдержадміністрації Стельмаха В.М.

Голова адміністрації                                                                           Я.Яковчук

до розпорядження голови
       04.03.2016 № 80

Список