№ 105 від 24 березня 2016 року "Про плани роботи Сарненської районної державної адміністрації на другий квартал та квітень 2016 року"

24 березня 2016 року                                                                                 № 105

Про      плани      роботи
Сарненської    районної

на другий квартал та
квітень 2016 року

Відповідно  до статті 45 Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, постанови Кабінету Міністрів України від 11.12.1999 № 2263      “Про затвердження Типового регламенту місцевої державної адміністрації”                       із внесеними змінами та регламенту Сарненської райдержадміністрації, затвердженого розпорядженням   голови   райдержадміністрації  від  20.11.2007

№ 500:

1. Затвердити плани роботи Сарненської районної державної адміністрації на другий квартал та квітень 2016 року згідно з додатками 1,2.

2. Керівництву районної державної адміністрації, керівникам структурних підрозділів районної державної адміністрації:

2.1. Скоординувати діяльність згідно з розподілом функціональних повноважень та забезпечити своєчасне виконання заходів, передбачених відповідними планами роботи.

2.2.  Інформацію про виконанння  планів роботи райдержадміністрації на на другий квартал 2016 року надати до 10 липня 2016 року, на квітень 2016 року –  до 10 травня 2016 року  організаційному відділу апарату районної державної адміністрації для узагальнення.

3.  Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Голова  адміністрації                                                                    Я. Яковчук