№ 104 від 24 березня 2016 року "Про продаж земельної ділянки у власність"

24 березня  2016 року                                                                                        № 104

Про продаж земельної ділянки
у власність

Розглянувши клопотання фізичної особи – підприємця Баранова Ігоря Борисовича від 16.03.2016 та звіт про експертну грошову оцінку земельної ділянки, виготовлений ПП ЕКФ "Приватна справа", враховуючи заяву Дочірнього підприємства " Рівненський облавтодор " Відкритого акціонерного товариства "Державна акціонерна компанія "Автомобільні дороги України" від 11.02.2015, зареєстровану в реєстрі за № 162, відповідно до пункту 7 статті 13 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статей 17, 122,123, 127, 128, 141 Земельного кодексу України:

1. Припинити право постійного користування земельною ділянкою площею 1.0985 га (кадастровий номер 5625410100:01:033:0187) Дочірнього підприємства " Рівненський облавтодор " Відкритого акціонерного товариства "Державна акціонерна компанія "Автомобільні дороги України" для розміщення та експлуатації будівель і споруд автомобільного транспорту та дорожнього господарства, що розміщена в м. Сарни по вул. Белгородській, 60 на території Сарненської міської ради Сарненського району Рівненської області.

2. Зареєструвати в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень припинення права постійного користування зазначеною земельною ділянкою.

3. Продати у власність фізичній особі – підприємцю Баранову Ігорю Борисовичу земельну ділянку площею 1.0985 га (кадастровий номер 5625410100:01:033:0187) для розміщення та експлуатації будівель і споруд автомобільного транспорту та дорожнього господарства, що розміщена в          м. Сарни по вул. Белгородській, 60 на території Сарненської міської ради Сарненського району Рівненської області, за 143700 гривень, ціна якої визначена на підставі експертної грошової оцінки земельної ділянки.

4. Укласти в установленому порядку договір купівлі-продажу земельної ділянки із фізичною особою – підприємцем Барановим Ігорем Борисовичем.

5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації згідно розподілу функціональних обов’язків.

Голова адміністрації                                                                             Я.Яковчук