12квітня 2016 року                                                                                  № 135

Про внесення змін до розпорядження

голови райдержадміністрації

від 20 грудня 2012 року №497

«Про заходи щодо вдосконалення роботи

спостережної комісії райдержадміністрації»

В зв’язку з кадровими змінами в райдержадміністрації, керуючись постановою Кабінету Міністрів України від 01 квітня 2004 року №429 «Про затвердження положень про спостережні комісії та піклувальні ради при спеціальних виховних установах» (із змінами):

1. Внести зміни до розпорядження голови райдержадміністрації              від 20 грудня 2012 року №497 «Про заходи щодо вдосконалення роботи спостережної комісії райдержадміністрації», а саме затвердити склад спостережної комісії райдержадміністрації в новій редакції згідно з додатком.

2. Сектору з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю апарату райдержадміністрації впродовж тижня від дня прийняття розпорядження оприлюднити його зміст в газеті «Сарненські новини» та на офіційному веб-сайті райдержадміністрації.

3. Визнати такими, що втратило чинність розпорядження голови райдержадміністрації від 22 травня 2014 №157 «Про внесення змін до розпорядження голови райдержадміністрації від 20 грудня 2012 року №497 «Про заходи щодо вдосконалення роботи спостережної комісії райдержадміністрації».

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Назарця І.П.

Голова адміністрації                                                                                    Я.Яковчук

до розпорядження голови

12.04.16 №135

спостережної комісії
Сарненської районної державної адміністрації

Назарець

Іван Петрович              -  перший заступник голови райдержадміністрації,

голова комісії;

Набухотний

Роман Герасимович     - головний спеціаліст з питань запобігання  та виявлення

корупції і взаємодії з правоохоронними органами

апарату райдержадміністрації,

Україна» ( за згодою);

Ярмошевич

Олександр Вікторович     -  голова громадської організації «Районна

ветеранська спілка учасників АТО Сарненщини»

(за згодою);

Примітка: За відсутності секретаря комісії з поважних причин (відпустка, тимчасова втрата працездатності, відрядження), обов'язки секретаря комісії виконує член комісії – завідувач сектору оборонної та режимно-секретної роботи апарату райдержадміністрації.

В.о. керівника апарату

райдержадміністрації                                                                                    А.Ностер