12 квітня 2016 року                                                                                     № 138

Про внесення змін до розпорядження

голови райдержадміністрації

від 04.04.2016   № 125

“Про організацію та проведення

в районі  призову громадян

України на строкову військову службу

до Збройних Сил України

та інших військових формувань у 2016 році “

На виконання Указу  Президента України  від 29 березня 2016 року               № 122/2016 “Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2016 році”, та в зв'язку з кадровими змінами у Сарненській районній державній адміністрації:

1. Внести зміни до розпорядження голови райдержадміністрації                 від 04.04.2016 №125 “Про організацію та проведення в районі призову громадян України на строкову військову службу до Збройних Сил України та інших військових формувань у 2016 році”, а саме: викласти додаток 1 до розпорядження в новій редакції згідно додатку.

2. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Назарця І.П.

Голова адміністрації                                                                                  Я. Яковчук

Додаток

до розпорядження голови                                          райдержадміністрації

12 квітня 2016 року № 138