№ 159 від 27 квітня 2016 року "Про затвердження графіку роботи відділу з обслуговування Центру надання адміністративних послуг Сарненської районної державної адміністрації"

27 квітня  2016 року                                                                               № 159

Про затвердження графіку роботи
відділу з обслуговування Центру надання
адміністративних послуг Сарненської
районної державної адміністрації

Відповідно до статті 11 Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розширення повноважень органів місцевого самоврядування та оптимізації надання адміністративних послуг» з метою створення зручних і сприятливих умов для отримання адміністративних послуг суб’єктами господарювання та фізичними особами, забезпечення відкритості інформації про діяльність органів виконавчої влади:

1. Затвердити графік роботи відділу з обслуговування Центру надання адміністративних послуг Сарненської районної державної адміністрації (згідно додатку).

2. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації згідно розподілу функціональних обов’язків.

Голова адміністрації                                                                     Я.Яковчук

Додаток до розпорядження голови райдержадміністрації
27 квітня 2016 року № 159

Графік роботи

прийом громадян

опрацювання документів
понеділок
вівторок
9.00-20.00

середа
четвер
п’ятниця
16.00-16.45

Субота, неділя - вихідні дні.
Прийом громадян здійснюється без перерви на обід.

Керівник апарату адміністрації                                                  В.Стельмах