№ 169 від 05 травня 2016 року "Про використання транспортних засобів райдержадміністрації"

05 травня 2016 року                                                                                      № 169

Про використання транспортних
засобів райдержадміністрації

З метою забезпечення виконання Програми економічного та соціального розвитку Сарненського району на 2016 рік, затвердженої рішенням Сарненської районної ради від 22 лютого 2016 року № 98 «Про Програму економічного та соціального розвитку Сарненського району на 2016 рік», враховуючи розпорядження голови райдержадміністрації від 07 грудня 2015 року № 470 «Про розподіл коштів субвенції», керуючись статтею 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації»:

1.  Дозволити керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації, які згідно з розпорядженням голови райдержадміністрації від 07 грудня 2015 року     № 470 «Про розподіл коштів субвенції» мають право отримувати паливно-мастильні матеріали за рахунок коштів субвенції з місцевого бюджету на виконання Програми економічного та соціального розвитку Сарненського району на 2016 рік, використовувати автомобіль марки «Волга» ГАЗ 31029, державний номерний знак ВК 8363 ВС, що згідно з розпорядженням голови райдержадміністрації від 07 травня 2014 року № 138 «Про встановлення ліміту легкових автомобілів, що обслуговують районну державну адміністрацію», що обслуговує службу у справах дітей райдержадміністрації, для здійснення робочих поїздок, пов’язаних з виконанням Програми економічного та соціального розвитку Сарненського району до 31 грудня 2016 року.

Автомобіль марки «Волга» ГАЗ 31029, державний номерний знак               ВК 8363 ВС використовувати у робочі дні, у робочий час за попереднім погодженням - з начальником служби у справах дітей райдержадміністрації, з оформленням необхідної документації згідно з вимогами законодавства.

2. Контроль за виконанням розпорядження покласти на керівника апарату райдержадміністрації Стельмаха В.М.

Голова адміністрації                                                                                    Я.Яковчук