№ 168 04 травня 2016 року "Про затвердження плану заходів з реалізації Комплексної державної програми щодо підтримки, соціальної адаптації та реінтеграції громадян України, які переселилися з тимчасово окупованої території України та районів проведення а"

04 травня 2016 року                                                                                     №  168

Відповідно  до статей 25,42 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 16 грудня 2015 року № 1094 "Про затвердження Комплексної державної програми щодо підтримки, соціальної адаптації та реінтеграції громадян України, які переселилися з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції в інші регіони України, на період до 2017 року",  на виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації від 04 березня 2016 року №104 "Про затвердження плану заходів з реалізації Комплексної державної програми щодо підтримки, соціальної адаптації та реінтеграції громадян України, які переселилися з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції в інші регіони України, на період до 2017 року", з метою розв’язання основних проблем громадян України, які переселилися з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції в Сарненський район, зниження рівня соціальної напруженості серед них і в суспільстві, сприяння інтеграції та соціальній адаптації таких осіб за новим місцем проживання:

1.     Затвердити план заходів з реалізації Комплексної державної програми щодо підтримки, соціальної адаптації та реінтеграції громадян України, які переселилися з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції в інші регіони України, на період до 2017 року (далі - план заходів), що додається.

2.     Виконавцям про хід виконання плану заходів інформувати управління праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації щокварталу до 15 числа місяця, що є останнім у звітному періоді.

3.     Управлінню праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації узагальнену інформацію про хід виконання плану заходів надавати департаменту соціального захисту населення Рівненської обласної державної адміністрації щокварталу до 20 числа місяця, що є останнім у звітному періоді.

4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації згідно з розподілом функціональних обов’язків.

Голова адміністрації                                                                              Я.Яковчук