№ 216 від 10 червня 2016 року "Про затвердження детального плану території Немовицької сільської ради"

10 червня 2016 року                                                                            № 216

Про затвердження

детального плану території

Немовицької сільської ради

У зв’язку із завершенням розроблення та розгляду  детального плану території на земельну ділянку площею 25,8158 га, що відводиться в оренду строком на 49 років для розміщення та експлуатації основних, підсобних та допоміжних будівель і споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості, шляхом продажу права оренди на земельних торгах (аукціоні) на території Немовицької сільської ради Сарненського району Рівненської області  в масштабі М 1:2000, відповідно до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», постанови Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 № 555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні», державних будівельних норм України ДБН Б.1.1-14:2012 «Склад та зміст детального плану території», враховуючи протоколи громадських слухань щодо врахування громадських інтересів Немовицької сільської ради від 12 травня 2016 року та засідання архітектурно-містобудівної ради при відділі містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Сарненської райдержадміністрації від 07 червня 2016 року:

1. Затвердити детальний план території на земельну ділянку площею 25,8158 га, що відводиться в оренду строком на 49 років для розміщення та експлуатації основних, підсобних та допоміжних будівель і споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості, шляхом продажу права оренди на земельних торгах (аукціоні) на території Немовицької сільської ради Сарненського району Рівненської області  в масштабі М 1:2000.

2. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації згідно розподілу функціональних обов’язків.

Виконуючий обов’язки

голови адміністрації                                                                І. Назарець