№ 215 від 10 червня 2016 року "Про заходи щодо забезпечення охорони врожаю від пожеж на 2016 – 2020 роки"

10 червня 2016  року                                                                             № 215

Про заходи щодо забезпечення
охорони врожаю від пожеж

на 2016 – 2020 роки

Відповідно до Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Кодексу цивільного захисту України, розпорядження голови облдержадміністрації від 27.05.2016 № 301 «Про заходи щодо забезпечення охорони врожаю від пожеж на 2016 – 2020 роки»  та з метою координації взаємодії місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, Сарненського районного сектору головного управління ДСНС України в Рівненській області та суб’єктів господарювання щодо належної організації робіт із забезпечення пожежної безпеки під час збирання, переробки та зберігання врожаю зернових, кормів та інших сільськогосподарських культур:

1.  Затвердити заходи щодо забезпечення охорони врожаю від пожеж на 2016 – 2020 роки (далі – заходи) згідно з додатком.

2.  Управлінню агропромислового розвитку райдержадміністрації та Сарненському районному сектору головного управління ДСНС України в Рівненській області забезпечити виконання заходів.

3. Управлінню агропромислового розвитку райдержадміністрації інформувати головне управління ДСНС України у Рівненській області про хід виконання заходів щороку до 25 червня та 20 вересня.

4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Назарця І.П.

Виконуючий обов’язки

голови адміністрації                                                                                   І. Назарець