№ 213 від 01 червня 2016 року "Про організацію безоплатного харчування учнів загальноосвітніх навчальних закладів, розташованих на території Сарненського району, та заходи щодо його поліпшення"

01 червня 2016 року                                                                                      № 213

Про організацію безоплатного
харчування учнів загальноосвітніх
навчальних закладів, розташованих
на території Сарненського району,
та заходи щодо його поліпшення

Відповідно до пункту 11 частини першої статті 30 Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи», постанов Кабінету Міністрів України від 21 травня 1992 року № 258 «Про норми харчування та часткову компенсацію вартості продуктів для осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи», від 20 вересня 2005 року № 936 «Про затвердження Порядку використання коштів державного бюджету для виконання програм, пов'язаних із соціальним захистом громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи», на виконання розпорядження голови Рівненської обласної державної адміністрації від 05 квітня 2016 року № 165 «Про організацію безоплатного харчування учнів загальноосвітніх  та професійно-технічних навчальних закладів, студентів коледжів та училищ, розташованих на територіях радіоактивного забруднення області, та заходи щодо його поліпшення».

1. Затвердити заходи щодо організації  безоплатного харчування учнів загальноосвітніх  навчальних закладів, розташованих на території радіоактивного забруднення Сарненського району, на 2016-2020 роки згідно з додатком 1.

2. Утворити робочу групу із здійснення контролю за організацією безоплатного харчування учнів загальноосвітніх навчальних закладів, розташованих на території радіоактивного забруднення Сарненського району (далі- робоча група), у складі згідно з додатком 2.

3. Відділу освіти райдержадміністрації, КЗ «Сарненський районний ЦПМСД» Сарненської районної ради, управлінню Держпродслужби в Сарненському районі  про хід виконання цього розпорядження інформувати управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації щороку до 10 січня.

4. Управлінню праці та соціального захисту населення райдержадміністрації про хід виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації від 05 квітня 2016 року №165 «Про організацію безоплатного харчування учнів загальноосвітніх  та професійно-технічних навчальних закладів, студентів коледжів та училищ, розташованих на територіях радіоактивного забруднення області, та заходи щодо його поліпшення» інформувати департамент соціального захисту населення облдержадміністрації щороку до 20 січня.

5. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови райдержадміністрації від 28 квітня 2011 року № 221 «Про організацію безплатного харчування учнів ліцеїв, загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів, студентів коледжів (училищ), розташованих на території Сарненського району та заходи щодо його поліпшення».

6. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації Параницю Н.М.

Голова адміністрації                                                                                    Я.Яковчук

до розпорядження голови

01.06.2016  № 213

ЗАХОДИ

щодо організації безоплатного харчування учнів загальноосвітніх навчальних закладів, розташованих на території радіактивного забруднення Сарненського району,

на 2016-2020 роки

1. Забезпечити вивчення стану організації безоплатного харчування учнів  у навчальних закладах Сарненського району, здійснювати контроль за виконанням нормативно-правових актів щодо надання пільгового харчування, раціональним використанням бюджетних коштів та дотриманням вимог чинного законодавства щодо безпечності та якості харчових продуктів.

Постійно, впродовж навчального року.

2. Здійснювати підготовку матеріалів щодо стану організації безоплатного харчування та подання їх для  розгляду на засіданнях колегії райдержадміністрації, вносити рекомендації щодо усунення виявлених недоліків та покращення стану організації харчування.

Постійно, впродовж навчального року.

3. Здійснювати в межах чинного законодавства контроль за виконанням укладених  договірних зобов'язань виконавцями, що надають послуги з організації безоплатного харчування, та дотриманням норм харчування, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 21 травня 1992 року № 258 «Про норми харчування та часткову компенсацію вартості продуктів для осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи».

Постійно, впродовж навчального року.

4. Забезпечити вивчення стану готовності приміщень їдалень і харчоблоків навчальних закладів до початку нового навчального року.

Відділ освіти райдержадміністрації

Щороку, липень-серпень

5. Забезпечити укладання договорів оренди приміщень їдалень та харчоблоків виконавцями, що надають послуги з організації безоплатного харчування, із закладами освіти.

Відділ освіти райдержадміністрації.

До початку нового навчального року

6. Забезпечити проведення навчально-методичних нарад з питань виконання нормативно-правових актів щодо надання пільгового харчування з відповідальними працівниками закладів освіти.

Відділ освіти райдержадміністрації

Відділ охорони здоров'я райдержадміністрації

Сарненському районі
                                                Управління праці та соціального захисту