№ 231 від 29 червня 2016 року "Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)"

29  червня  2016 року                                                                                          № 231

Про затвердження технічної
документації із землеустрою

щодо встановлення меж земельних

ділянок в натурі (на місцевості)

Розглянувши заяву громадянина Криницького Сергія Івановича, технічну документацію із землеустрою щодо встановлення  меж земельних ділянок  в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства на території Немовицької сільської ради Сарненського району Рівненської області, керуючись статтею 121, п.16 Перехідних положень Земельного кодексу України, статтею 6 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статями 2, 5 Закону України «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)»:

1. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення   меж земельних ділянок  в натурі (на місцевості) громадянину Криницькому Сергію Івановичу для ведення особистого селянського господарства  на території  Немовицької сільської ради  Сарненського району Рівненської області.

2. Виділити в натурі (на місцевості) земельні ділянки загальною площею 6,8942 га, в тому числі:  земельні ділянка (рілля) площею 4,6391 га з кадастровим номером 5625485400:08:001:0050, земельна ділянка (сіножаті) площею 0,7868 га з кадастровим номером 5625485400:08:001:0080, земельна ділянка (пасовища) площею 1,4683 га з кадастровим номером 5625485400:06:002:0422 для ведення особистого селянського господарства на території Немовицької сільської ради Сарненського району Рівненської області громадянину Криницькому Сергію Івановичу – власнику земельної части (паю), право на яку посвідчене свідоцтвом про право на спадщину за заповітом від 29.04.2011.

3. Громадянину Криницькому Сергію Івановичу провести державну реєстрацію права власності на нерухоме майно (земельну ділянку) відповідно до Закону  України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень».

4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Назарця І.П.

Виконуючий обов’язки

голови адміністрації                                                                      І.Назарець