№ 237 від 05 липня 2016 року "Про введення в дію змін до штатного розпису структурних підрозділів районної державної адміністрації"

05 липня  2016 року                                                                                                 № 237

Про введення в дію
змін до штатного розпису
структурних підрозділів
районної державної адміністрації

Керуючись статтею 5 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», відповідно до постанов Кабінету Міністрів України від 12 березня 2005 року        № 179 «Про упорядкування структури апарату центральних органів виконавчої влади, їх територіальних підрозділів та місцевих державних адміністрацій», від     18 квітня 2012 року № 606 «Про затвердження рекомендаційних переліків структурних підрозділів обласної, Київської та Севастопольської міської, районної, районної в мм. Києві та Севастополі державних адміністрацій» та розпорядження голови райдержадміністрації від 14 березня 2016 року № 31-к «Про впорядкування структури Сарненської районної державної адміністрації та внесення змін до штатних розписів райдержадміністрації»:

1.     Ввести в дію з 16 червня 2016 року зміни до штатного розпису структурних підрозділах  районної державної адміністрації на 2016 рік.

2.     Контроль за виконанням розпорядження покласти на керівника апарату районної державної адміністрації Стельмаха В.М.

Голов адміністрації                                                                                      Я.Яковчук