№ 266 від 20 липня 2016 року "Про програму створення страхового фонду документації Сарненського району на 2016 – 2018 роки"

20 липня 2016 року                                                                                  № 266

Про програму створення
страхового фонду документації
Сарненського району
на 2016 – 2018 роки

Відповідно до Закону України „Про страховий фонд документації України”, Положення про порядок формування, ведення та використання обласного (регіонального) страхового фонду документації, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12 березня 2002 року № 320, на виконання розпорядження голови Рівненської облдержадміністрації від 18.05.2016 №268 «Про програму створення страхового фонду документації Рівненської області на 2016-2018 роки»:

1. Схвалити програму створення страхового фонду документації Сарненського району на 2016 – 2018 роки (далі – Програма), згідно додатку.

2. Сектору цивільного захисту населення райдержадміністрації подати Програму на затвердження районній раді в установленому порядку.

3. Територіальним органам міністерств та інших центральних органів виконавчої влади, до сфери управління яких відносяться підприємства, установи, організації – постачальники документів до страхового фонду документації, зазначені у додатку  до Програми, про хід виконання цього розпорядження інформувати сектор цивільного захисту населення райдержадміністрації щороку до 30 грудня.

4.Сектору цивільного захисту населення узагальнену інформацію про стан виконання розпорядження голови Рівненської облдержадміністрації від 18.05.2016 №268 «Про програму створення страхового фонду документації Рівненської області на 2016-2018 роки» подавати управлінню з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення облдержадміністрації подавати щороку до 15 січня.

5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації І.П.Назарця.

Голова адміністрації                                                                              Я.Яковчук