№ 297 від 18 серпня 2016 року "Про внесення змін до розпорядження голови районної державної адміністрації від 25 червня 2014 року №193"

18 серпня 2016 року                                                                                 № 297

Про внесення змін до розпорядження
від 25 червня 2014 року №193

На підставі статті 6 Закону України «Про місцеві державні адміністрації»:

1. Внести зміни до розпорядження районної державної адміністрації від          25 червня 2014 року № 193 «Про попередню оплату», а саме:

Пункт 1 викласти в такій редакції:

“1. Установам, організаціям, структурним підрозділам райдержадміністрації, як розпорядникам бюджетних коштів та одержувачам бюджетних коштів, які отримують кошти з районного та державного бюджету, для яких головним розпорядником коштів, згідно мережі являється Сарненська районна державна адміністрація дозволити у договорах про закупівлю товарів, робіт і послуг за бюджетні кошти можливість передбачати попередню оплату згідно з вимогами вищезазначеної постанови Кабінету Міністрів України.”

2. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Виконуючий обов’язки голови адміністрації                                           І.Назарець