№ 341 від 12 вересня 2016 року "Про утворення архітектурно-містобудівної ради при відділі містобудування, архітектури та інфраструктури Сарненської райдержадміністрації "

12 вересня 2016 року                                                                            № 341

Про утворення архітектурно-містобудівної

ради при відділі містобудування, архітектури та інфраструктури  Сарненської райдержадміністрації

Керуючись статтею 20 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», пунктами 1.1, 3.1, 3.4 наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 7 липня 2011 року № 108 «Про затвердження Типового положення про архітектурно-містобудівні ради», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 22 липня 2011 року за № 903/19641, у зв’язку із зміною назви відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства:

1. Утворити архітектурно-містобудівну раду при відділі містобудування, архітектури та інфраструктури Сарненської райдержадміністрації (далі – Рада).

2. Голові Ради – начальнику відділу містобудування, архітектури та інфраструктури райдержадміністрації, затвердити персональний склад Ради в порядку, визначеному п. 3.4 Типового положення про архітектурно-містобудівні ради, затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 7 липня 2011 року № 108, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 22 липня 2011 року за №903/19641.

3. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови райдержадміністрації від 11 липня 2013 року № 245 «Про утворення архітектурно-містобудівної ради при відділі містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Сарненської райдержадміністрації».

4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Назарця І.П.

Голова адміністрації                                                                   Я. Яковчук