№ 340 від 12 вересня 2016 року "Про внесення змін до Положення про відділ містобудування, архітектури та інфраструктури Сарненської районної державної адміністрації"

12   вересня 2016 року                                                                                   № 340

1. Внести зміни до Положення про відділ містобудування, архітектури та інфраструктури Сарненської районної державної адміністрації (далі – Положення), затвердженого розпорядженням голови райдержадміністрації від 01.08.2016 № 278, виклавши підпункт 11 пункту 10 в наступній редакції:

1.1. 11) видає в межах своїх повноважень накази, організовує контроль за їх виконанням.

1.2. Абзац другий підпункту 11 пункту 10 Положення вилучити.

2. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації Назарця І.П.

Голова адміністрації                                                              Я. Яковчук