№ 326 від 06 вересня 2016 року "Про затвердження переліку об’єктів будівництва на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку на 2016 рік"

06 вересня 2016 року                                                                             № 326

Про затвердження переліку об’єктів

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 24.06. 2016 № 395 «Деякі питання надання у 2016 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально – економічного розвитку окремих територій»:

1. Затвердити перелік об’єктів будівництва на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку на 2016 рік:

1.1. Капітальний ремонт тротуару по вул. Я. Мудрого (в межах вул. Суворова – Героїв Берестечка) в м. Сарни Рівненської області – 561,594 тис.грн..

1.2. Капітальний ремонт тротуару по вул. Незалежності в м. Сарни Рівненської області – 438,406 тис.грн..

2. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Назарця І.П.

Голова адміністрації                                                                   Я. Яковчук